Strona g?ówna Strona g?ówna Kontakt Oferta dla klientów indywidualnych Oferta dla przedsiębiorców Oferta dla sektora rolniczego Zastrzeganie kart
zamknij komunikat
W serwisie bsponiec.pl stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

Więcej szczegółów w naszej
"Polityce Cookies".
18 sierpnia 2019
BS Poniec - Bank online
BS Poniec - Bank online demo
Bezpieczeństwo bankowości elektronicznej
Hasło maskowalne - instrukcja
RODO - Ochrona Danych Ososbowych
BS Poniec - Usługi dodatkowe
Sesje Elixir
BS Poniec - Do pobrania
BS Poniec - Taryfa prowizji i opłat
EUR:4.3543
USD:3.9281
CHF:4.0093
GBP:4.7713
Kursy średnie NBP z dnia 2019-08-16
«   Sierpień 2019   »
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Kursy walut

Tabela kursów walut dla dewiz
nr: 158/D/2019
obowiązująca od 2019-08-16

KrajWalutaDewizyKurs średni NBP
symbolkodjednostka kupno sprzedaż
AustraliaAUD78112.53752.77862.6653
CzechyCZK21310.16100.17630.1688
DaniaDKK79210.55590.60850.5837
NorwegiaNOK79610.41540.45500.4356
KanadaCAD78812.81463.08202.9542
SzwajcariaCHF79713.96214.04494.0093
SzwecjaSEK79810.38650.42320.4058
UGWEUR97814.14514.53894.3543
USAUSD78713.74524.09933.9281
W. BrytaniaGBP78914.55214.98424.7713

© Copyright, 2011, BS Poniec, wszelkie prawa zastrzeżone.