Strona g?ówna Strona g?ówna Kontakt Oferta dla klientów indywidualnych Oferta dla przedsiębiorców Oferta dla sektora rolniczego Zastrzeganie kart
zamknij komunikat
W serwisie bsponiec.pl stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

Więcej szczegółów w naszej
"Polityce Cookies".
17 lutego 2019
BS Poniec - Bank online
BS Poniec - Bank online demo
Bezpieczeństwo bankowości elektronicznej
Hasło maskowalne - instrukcja
RODO - Ochrona Danych Ososbowych
BS Poniec - Usługi dodatkowe
Sesje Elixir
BS Poniec - Do pobrania
BS Poniec - Taryfa prowizji i opłat
EUR:4.3243
USD:3.8326
CHF:3.8081
GBP:4.9104
Kursy średnie NBP z dnia 2019-02-15
«   Luty 2019   »
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Kursy walut

Tabela kursów walut dla dewiz
nr: 33/C/2019
obowiązująca od 2019-02-15

KrajWalutaDewizyKurs średni NBP
symbolkodjednostka kupno sprzedaż
AustraliaAUD78112.60932.85832.7213
CzechyCZK21310.16090.17620.1682
DaniaDKK79210.55400.60650.5796
NorwegiaNOK79610.42360.46400.4424
KanadaCAD78812.76323.02582.8851
SzwajcariaCHF79713.77543.85463.8081
SzwecjaSEK79810.39470.43210.4121
UGWEUR97814.13404.52634.3243
USAUSD78713.66484.01173.8326
W. BrytaniaGBP78914.70245.14894.9104

© Copyright, 2011, BS Poniec, wszelkie prawa zastrzeżone.