Strona g?ówna Strona g?ówna Kontakt Oferta dla klientów indywidualnych Oferta dla przedsiębiorców Oferta dla sektora rolniczego Zastrzeganie kart
zamknij komunikat
W serwisie bsponiec.pl stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

Więcej szczegółów w naszej
"Polityce Cookies".
19 października 2018
BS Poniec - Bank online
BS Poniec - Bank online demo
Bezpieczeństwo bankowości elektronicznej
Hasło maskowalne - instrukcja
RODO - Ochrona Danych Ososbowych
BS Poniec - Usługi dodatkowe
Sesje Elixir
BS Poniec - Do pobrania
BS Poniec - Taryfa prowizji i opłat
EUR:4.3049
USD:3.7601
CHF:3.7746
GBP:4.9014
Kursy średnie NBP z dnia 2018-10-19
«   Październik 2018   »
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Kursy walut

Tabela kursów walut dla dewiz
nr: 204/C/2018
obowiązująca od 2018-10-19

KrajWalutaDewizyKurs średni NBP
symbolkodjednostka kupno sprzedaż
AustraliaAUD78112.55962.80212.6741
CzechyCZK21310.15880.17400.1664
DaniaDKK79210.55080.60310.5770
NorwegiaNOK79610.43450.47590.4550
KanadaCAD78812.73712.99742.8812
SzwajcariaCHF79713.73063.80903.7746
SzwecjaSEK79810.39730.43500.4156
UGWEUR97814.10944.49984.3049
USAUSD78713.58543.92453.7601
W. BrytaniaGBP78914.67355.11764.9014

© Copyright, 2011, BS Poniec, wszelkie prawa zastrzeżone.